Nieuws

Jongens B is op weg naar het kampioenschap

Geplaatst door
Wim van der Weide
Geschreven op
5 april 2024

In de eerste helft van het seizoen werd jongens B1 met grote voorsprong kampioen in de 2e klasse. Na de KERST mochten ze daarom in de 1e klasse spelen. In een poule met merendeels teams met dispensatie en 1 team buiten mededinging (VCH) en 1 team zonder restricties (Spaarnestad JB2). Ook daar staan ze weer bovenaan, maar er is meer concurrentie. Ze verloren de 1e wedstrijd in januari tegen Wham Wham met 1-3, na een duidelijke winst in de eerste set. Dat is nu nog hun enige concurrent voor het kampioenschap. Inmiddels hebben ze veel wedstrijden gewonnen. Slechts een met 2-3 in een thuiswedstrijd op een dinsdagavond tegen VCHoofddorp. Maar de zaterdag erop namen ze flink revanche door in Hoofddorp met 4-0 van VCHoofddorp te winnen. Zaterdag 6 april om 9.30u begint hun laatste wedstrijd, tegen Madjoe B, dat laag staat. In de uitwedstrijd in Enkhuizen wonnen de Zaanstad-jongens met duidelijke cijfers: 25-20, 25-11, 25-19, 25-15. Hun enige concurrent is nog Wham Wham.
Ze spelen met een vast 6 zestal (Miles Lindstrom, Mika Hendriksen, Jesse van Mazijk, Stijn Denijs, Frank van Delft en Lennart J. van Bokhoven) al een aantal jaren samen. Daar zijn dit seizoen een 3-tal jongens bijgekomen die niet alle wedstrijden hebben meegedaan: Gabriel Kaindl, Dario Ferdinandus, Lucas ten Brinke.
Veel succes boys!

Andre Triep

Terug naar het nieuwsoverzicht