Nieuws

JA1 in allesbeslissende eindstrijd voor promotie

Geplaatst door
Kim Woudenberg
Geschreven op
7 december 2023

Afgelopen seizoen had de JA1 een topseizoen, met een 5de plek op het open NK in de B en een 2de plek op Holland Top! Dit seizoen komen de jongens weer uit in de hoofdklasse en zijn er op gebrand om de tweede helft de topklasse te halen!

Na 9 wedstrijden is de bovenkant van de competitie erg spannend. VV Utrecht staat bovenaan met 38 punten, onze Zaanse jongens 2de met 34 punten en PDK Huizen 3de met 33 punten. De top 2 gaat door naar de topklasse. VV Utrecht is zo goed als zeker van plaatsing, omdat zij nog tegen Spaarnestad moeten, die op de op een na onderste plek staat. Onze jongens spelen hun laatste wedstrijd thuis tegen PDK Huizen. Uit verloren de jongens nipt met 3-2 (25-20, 17-25, 23-25, 25-18, 15-9) Een alles beslissend potje dus, want de winnaar gaat er met de topklasse plek van door!

Kom dus allen kijken en aanmoedigen! 9 december 13:15 in Topsportcentrum de Koog. LET’S GO ZAAN!

 

Foto: Gilbert Bronkhorst

Tekst: Wouter Slim

Terug naar het nieuwsoverzicht