Nieuws

De Grote Clubactie loopt! Ons doel: Action Volley

Geplaatst door
Sandra Smit
Geschreven op
10 oktober 2023

We zijn 23 september gestart met de Grote Clubactie. Zoals eerder bericht willen we Action Volley introduceren en de jeugd op een inspirerende manier kennis laten maken met volleybal. De opbrengst van de Grote Clubactie zal daarvoor gebruikt gaan worden.

De senioren hebben als team loten uitgereikt gekregen met het verzoek om allemaal 1 lot af te nemen. Een aantal teams heeft dat al geregeld, de anderen zullen dat ongetwijfeld nog doen voor 31 oktober.

Van de jeugd wordt veel verwacht; de lotenboekjes zijn verdeeld en de verkoop is begonnen! Na de verkoop kunnen de boekjes in de inleverbox is de bestuurskamer van Zaanlands West worden gedeponeerd. Voor de 3 beste verkopers zijn weer leuke prijzen beschikbaar. We zijn benieuwd!

Laten we er met z’n allen een succes van maken!

Bert Sombroek

Terug naar het nieuwsoverzicht