Nieuws

Dames 4 staat altijd in het middelpunt van de belangstelling

Geplaatst door
Wim van der Weide
Geschreven op
12 december 2023

Dit is een van mijn favoriete damesteams. Ze spelen altijd spannende wedstrijden en er heerst een lekkere sfeer. Dat is een van de redenen om in het middelpunt te staan. Maar ze spelen ook altijd om 15:15u thuis, dus qua tijd midden in het programma tussen jeugd en hogere teams. En ze spelen ook heel strategisch op het middelste veld. En qua plaats in hun competitie zitten ze ook rond het midden van de poule. En de meeste speelsters van dit team zijn ook heel actief in de vereniging, en dat is dan meer dan gemiddeld. De zusjes Lemstra (Tjitske en Nynke) hebben het van huis uit met paplepel gekregen. Sandra Smit is een geweldige kracht voor het bestuur en samen met Kim Woudenberg zorgen zij ervoor dat mijn stukjes worden geplaatst. En Larissa Joffer deed samen met Iris Groot de telling bij heren 1 afgelopen zaterdag. Mooi werk. En dat geldt ook voor de speelsters die ik niet heb benoemd. Samenvattend: Het is zo mooi dat ze elke thuiswedstrijd door de hele boven tribune bekeken kunnen worden.

Dames 4 begon in de competitie sterk door de eerste 2 thuiswedstrijden (tegen Compaen 2 en Dinto 2) met 3-1 te winnen en tegen de huidige koploper MBSOV na een 2-0 voorsprong op het nippertje met 2-3 te verliezen. In uitwedstrijden op doordeweekse dagen werd het daarna wat moeilijker, want dan is niet iedereen er. Daardoor zakten ze echt naar het midden van poule. Afgelopen zaterdag speelden ze weer een pittige wedstrijd tegen VCHoofddorp dames 1 (met speelsters en coach die ik nog kende van mijn tijd dat ik bij VCH op woensdagmiddag CMV trainde). Gelukkig kon dames 4 met een 26-24 winst in de 4e set eindigen. Dit kalenderjaar zien we ze niet meer spelen op het middelpunt van de Zaanstad-zaterdag. Dan hebben we weer wat om naar te verlangen voor het volgend voorjaar!

Andre Triep

Foto’s: Gilbert Bronkhorst

Terug naar het nieuwsoverzicht