Nieuws

CMV-wedstrijden op Zaanstad Open Dag

Geplaatst door
Wim van der Weide
Geschreven op
19 september 2023

De jeugd TC zorgde voor leuke CMV-wedstrijden op Zaanstad Open Dag
Vanaf 9.00u stroomde de Breedtesporthal vol met CMV-kinderen en hun ouders voor een serie wedstrijdjes tegen de CMV-kinderen van de vrienden van de Where. Op verschillende niveaus werden korte, spannende wedstrijdjes gespeeld. Michelle Vermeer schoot een aantal mooie foto’s. Bijgaand een collage van die foto’s.
Na de wedstrijden was er een ouderbijeenkomst over het CMV-gebeuren voor het komend seizoen. Daar kregen de ouders informatie van Wouter, Mascha en de andere Zaanstad-trainers. Dat was belangrijk, want komende zaterdag (23 september) spelen de Zaanstad-CMV-teams in sporthal de Greep in Oostzaan,

Andre Triep

Terug naar het nieuwsoverzicht