Nieuws

Bekerwinst voor Heren-1

Geplaatst door
Wim van der Weide
Geschreven op
23 december 2022

De Zaanstad mannen hebben gisteren in Doetinchem gewonnen van Orion H2. In een spannende pot met 5 sets met lange rally’s en harde serves en smashes van beide kanten. In de eerste set sloegen vooral Lesley en Kjeld de punten binnen: 25-23 winst. In de tweede set bleek Orion 2 (gecoacht door de ons welbekende Marc Donker) een slim spelende veteraan en een paar harde beukers te hebben. Die verloren we met 17-25. In de derde set begon Timo Terlouw bij ons warm te draaien met zijn smashes, maar met 20-25 ging die set ook naar Orion. In de vierde set waren er weer lange rally’s en de teams gaven elkaar weinig toe, maar vanaf 16-16 nam heren 1 door de eigen aanvallers een voorsprong die door Arend Jan werd uitgebouwd naar 23-20. Orion sputterde nog even tegen, maar 2 aanvalspunten van Kjeld brachten de setwinst met 25-21 binnen. In de vijfde set namen onze mannen direct de leiding door aanvals- en blokpunten van Kjeld. Het hele team heeft daarna gevochten voor elke bal, waarna de beloning met 15-11 winst de plaats in de 4e bekerronde opleverde. Op 18 januari gaat heren1 de volgende ronde thuis spelen, en hoe is het mogelijk? De tegenstander is kampioenskandidaat Orion 1! Dat betekent dat we Jannes van der Ham en Robin Ottenhof terug zien!

Adré Triep

Terug naar het nieuwsoverzicht