head1

2e bal goed of fout??

Overgenomen uit: ArbitrageBulletin nr.18 5 december 2019

Door: Joep van Iersel, voorzitter Arbitrage NeVoBo

2019-2020 Bijna halverwege de reguliere competities. Een paar wedstrijden nog dit jaar en dat zitten we alweer in 2020.

Wat heeft het ons opgeleverd. Vragen, vooral veel vragen van coaches en spelers ten aanzien van het spelen van de 2e bal. Deze is NIET vrijgegeven voor iedereen. Integendeel DRAGEN is nog steeds niet toegestaan. Enkel indien de bal niet 100% zuiver gespeeld wordt, de bal de intentie heeft om naar een speler van het “eigen” team gespeeld te worden, EN niemand, maar dan ook NIEMAND, kromme tenen krijgt van het spelen van die bal, dan kan die bal doorgaan.

Nu zie ik op verschillende niveaus tot en met de Eredivisie dat dragen toegestaan wordt, maar ook dat tenenkrommende ballen doorgelaten worden, onder het motto, het is toch de 2e bal. Laten we ons idee daarover resetten en duidelijker zijn ten aanzien van spelers, coaches en publiek.

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU