head1

Zaterdag is NOJK-dag!

De inspeelshirts zijn binnen, de teams zijn bezig met de laatste voorbereidingen en … as zaterdag 6 januari is het zover: de eerste ronde van de Nederlands Open Jeugd Kampioenschappen (NOJK). In diverse sporthallen strijden zes van de zeven Zaanstad-teams om een plekje in de halve finale. Alleen het Jongens-B-team is vrij in de eerste ronde en zijn dus al geplaatst voor de halve finales op zaterdag 17 februari.

Alle informatie over de teams, zalen en wedstrijdprogramma’s (met de laatste updates) is te vinden op de speciale NOJK-pagina op deze website.

Heel veel plezier en succes zaterdag, maak er een mooie dag van!

#ZaanstadIsDeTijdVanJeLeven

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2018 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU