head1

Zaanstad Jongens A wint opnieuw van Albatros

Albatros-JA 2015Op deze zonnige zaterdag speelden de jongens voor de tweede keer tegen Albatros in de IJburghal. De eerste keer hadden ze met redelijk gemak gewonnen met sets 4-0. Ze waren vandaag met zes spelers. De uitdaging was om niet te gemakzuchtig te worden en weer sterk te spelen. En dat deden ze! Je merkt duidelijk dat hier sprake is van één team. Ze raken steeds meer op elkaar ingespeeld en ze kunnen het goed vinden met elkaar. Coach Vinus had een makkelijke taak, af en toe maar een aanwijzing. Hij kon er vrolijk onder blijven.

Albatros was opnieuw niet opgewassen tegen de harde smashes en slimme balletjes. Na 3 sets gewonnen te hebben zakten de jongens een kleine beetje in, maar na een strenge blik van Vinus wonnen ze ook de vierde set met gemak. Een sportieve wedstrijd van beide partijen en petje af voor Albatros die hun hoofden niet lieten zakken, maar bleven vechten voor punten tegen een goed spelend team.

Xander Seijs

(Foto: Wolter van Eeken) Meer foto’s: klik hier

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2019 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU