head1

Vanaf morgen is de Topsporthal nooit meer hetzelfde …

Door het sfeerteam is de afgelopen maanden keihard gewerkt om de wedstrijden van Zaanstad in de eredivisie een belevenis te laten zijn. Afgelopen tijd werd dat al zichtbaar en hoorbaar via de de fanklappers – mogelijke gemaakt door Nuance, Swart en Toewan – en natuurlijk de nieuwe geluidsinstallatie vakkundig neergezet door AVV Zaanstad. Ron van Zanten en Edwin Groot blazen bij elke thuiswedstrijd weer de nodige decibellen de hal in. De trommels en de toeters komen  regelmatig te voorschijn … en zo nu en dan gaat de “MY BLOCK, MY BLOCK … ” over de tribune, alhoewel we dat nog wel een keer mogen oefenen … 😉

Daarnaast natuurlijk de court-crew met ballenrollers van de jeugdteams van Zaanstad die elke wedstrijd weer worden begeleid door Amber Kaptein en Inge Oudejans, de bemensing van de tafel voor het officiële gedeelte en de wedstrijdaankondiging door Frank van Gool. En … er schijnt nieuw speakertalent zich aan te dienen, misschien morgen al …

Zondag is de apotheose want dan is het de primeur voor de aankleding: weg met die grijze wanden en heel veel spandoeken, met veel enthousiasme geschilderd door de jeugdteams en de spelers van Zaanstad hielpen soms zelf ook een handje mee. En … de grote spandoeken met de verenigingsfoto’s zullen zondag voor het eerst hangen … 8 meter lang en 5 meter hoog. Het op- en afbouwteam van Frank Lemstra heeft er weer een uitdaging bij … mooi dat jullie er elke keer zijn en zorgen voor de entourage!

Vergeet verder de mobiele catering niet bij de ingang voor een warm of koud drankje, en koop daar dan direct lootjes voor de jeugdloterij met leuke prijzen. De opbrengst gaat volledig naar de jeugdafdeling!

Mis het dus niet en zorg dat je er bij bent: zondag 12 nov – 16.00 – Zaanstad-Inter Rijswijk- Topsportcentrum De Koog

Buiten het sfeerteam en alle met naam genoemden zijn er nog vele anderen binnen de vereniging die dit mogelijk maken … #ZaanstadMakenWeMetZnAllen #ZaanstadZijnWeMetZnAllen

(bericht: vvzaanstad)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2018 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU