head1

Laatste thuisspeeldag … en feest!

Inmiddels is het al weer april en morgen zaterdag 14 april de laatste thuisspeeldag met heel veel wedstrijden. Aansluitend is er daarna feest voor iedereen van 16 tot 106. Diverse highlights morgen zijn

  • de jongens-C1 die al om 9.00 hun kampioenswedstrijd in de hoofdklasse spelen
  • meisjes-C1 dat om 11.00 kampioen kan worden in de hoofdklasse
  • meisjes-B1 kan dat zelfde doen om 13.00 in de eerste klasse

Dames-4 is al kampioen en speelt ook om 13.00. Verder natuurlijk de uitermate belangrijke wedstrijden om 15.30 van heren-2 en om 17.30 van dames-1 waar handhaving op het spel staat. En dan om 19.00 nog één keer Zaanstad-heren-1 als sparringpartner voor Jong Oranje. En … natuurlijk het begint allemaal al op vrijdagavond met een boordevol programma.

Alles bij elkaar een denderend programma. Laten we er een mooi slot van maken!

#ZaanstadMakenWeMetZnAllen #ZaanstadZijnWeMetZnAllen

(bericht: vv zaanstad; foto: eric visch)

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2018 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU