|
Info Jeugd m.b.t. mee willen trainen / lid worden bij v.v. Zaanstad.
Indien je wil kijken of je het leuk vindt om te komen volleyballen bij v.v. Zaanstad bestaat de mogelijkheid om 3 x vrijblijvend mee te trainen.
Mocht je het dan nog leuk vinden, dan kun je lid worden. Inschrijfformulier te verkrijgen in de kantine of te vinden in de documenten map, klik hier om het document te downloaden. Aanmelding kan als spelend lid maar ook als trainend lid.
Aan de hand van de training zal gekeken worden naar het niveau. Dan kan bepaald worden of je in een team geplaatst kan worden of dat er in eerste instantie alleen getraind gaat worden. In sommige geval kan je geplaatst worden in een bestaand team zijn, maar het kan ook zijn dat gekeken zal worden of kinderen met een zelfde niveau wellicht tijdens het seizoen of het daarop volgend seizoen met elkaar een team kunnen vormen. In eerste instantie zal dan alleen getraind worden.
Het beleid is dat niet alle teams de mogelijkheid krijgen om 2 x per week te trainen. Dit wordt per team en per niveau beoordeeld.
Indien blijkt dat er binnen een team een speler of speelster rondloopt die door middel van het meetrainen bij een hoger team wellicht een versnelde overstap kan maken naar een hoger team, krijgt dit lid dit na de kerstvakantie te horen.
Daarbij wordt in ogenschouw genomen:
- past het lid qua niveau bij het hogere team;
- past het lid qua leeftijd bij het hogere team;
- is er binnen het hogere team ruimte om een extra lid mee te laten trainen (heel veel jeugdteams zitten n.l. vol).
Het streven van de (J)TC is om aan het begin van het seizoen de teams dusdanig samen te stellen, dat er binnen 1 team ongeveer een gelijkwaardig speelniveau aanwezig is. Doelstelling daarbij is om de teams zoveel mogelijk bij elkaar te houden en hopelijk een gestage en gelijkwaardige groei binnen het team te bewerkstelligen.
Voor het meetrainen (seizoen 2010-2011) bij de diverse team hierbij onderstaande info. De trainingen vinden plaats in Sporthal Zaanlands West. Klik hier voor adres van de sporthal.
CMV (jongens en meisjes) *
Leeftijdscategorie: 6 – 12 jaar
Trainingsdag: woensdag van @@:00-@@:00 uur
Aanmelden via
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
.
Alle niveaus.
CMV jongens (niveau 6)
Leeftijdscategorie: 10-12 jaar
Trainingsdag: @@@@dag tussen @@:00-@@:00 uur
Aanmelden via
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
of
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
C-jeugd meisjes
Leeftijdscategorie: 12 – 13 jaar
Trainingsdag(en):
C1 - @@@@dag en @@@@dag tussen @@:00-@@:00 uur
Instromers - @@@@dag tussen @@:00-@@:00 uur (instromers tot @@.@@ uur)
Aanmelden via
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
MC1 speelt in de Regio.
C-jeugd jongens
Op dit moment hebben wij geen C jongens team.
Seizoen 2010-2011.
Leeftijdscategorie: 12 – 13 jaar
Trainingsdag: @@@@dag tussen @@:00-@@:00 uur
Aanmelden via
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
of
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
B-jeugd meisjes
Leeftijdscategorie: 14 - 15 jaar
Trainingsdagen:
B1 - @@@@dag @@:00-@@:00 uur en @@@@@dag @@:00-@@:00 uur
B2 - @@@@dag @@:00-@@:00 uur
De B1 speelt landelijk.
De B2 speelt in de regio
B-jeugd jongens
Op dit moment hebben wij geen B jongens team.
Leeftijdscategorie: 14 - 15 jaar
A-jeugd jongens
Leeftijdscategorie: 16 – 17 jaar
Trainingsdagen:
A1 - @@@@dag @@:00-@@:00 uur en @@@@@dag @@:00-@@:00 uur
De A1 speelt landelijk.
A-jeugd meisjes
Leeftijdscategorie: 16 – 17 jaar
Trainingsdagen:
A1 - @@@@dag @@:00-@@00 uur en @@@@dag @@:00-@@:00 uur
De A1 speelt Regio.
Indien je mee wilt komen trainen, dan graag laten weten aan de desbetreffende contactpersoon zodat hij of zij dit kan doorgeven aan de trainer van de groep.
* CMV = Circulatie Mini Volleybal
Circulatie-minivolleybal (CMV). In 2009 is de naam van het CMV veranderd in Cool Moves Volley met Mike en Nicky als ambassadeurs.
Deze vorm kent zes verschillende spelniveaus, zodat ook de jongste volleyballers stapje voor stapje op een speelse, dynamische manier het spel onder de knie kunnen krijgen. Inmiddels is deze competitievorm in zeven van de acht Nevobo regio's ingevoerd. Met succes, want het aantal minileden in deze delen van Nederland blijft stijgen.
Leeftijdsgrenzen van de niveau’s Een belangrijke verandering ten opzichte van het vorige seizoen, zijn de leeftijdsgrenzen voor de verschillende niveau’s voor het CMV. De leeftijdsgrenzen voor seizoen 2010-2011 zijn:
CMV 6: geboren op of na 01-10-1998 CMV 5: geboren op of na 01-10-1999 CMV 4: geboren op of na 01-10-2000 CMV 3: geboren op of na 01-10-2001 CMV 2: geboren op of na 01-10-2002 CMV 1: geboren op of na 01-10-2003
Spelregels
Als je begint met volleybal wordt er eerst gekeken naar je leeftijd. Maar het kan natuurlijk zijn, dat je als 10 jarige bij een vereniging komt, maar je nog niet op het niveau zit voor iemand van 10 jaar. In dat geval zal je (meestal) eerst op een lager niveau beginnen en zo snel mogelijk doorstromen naar een hoger niveau. ( Goed je best doen dus! ). Ook kan het andersom zijn, want als je heel goed bent maar nog niet zo oud dan kun je toch een niveau hoger worden ingedeeld!
Deze pagina is onderdeel van www.jeugdvolleybal.nl. Als je dus alleen deze pagina ziet, dan mis je veel informatie van en over volleybal. Klik op de link om alle informatie te zien.
© jeugdvolleybal.nl
|