volleybal-zaanstad-logo

Home

Nieuws

 • Zaanstad blijft in de eredivisie Zaanstad_H1_selectie_2013-2014

  Volleybalvereniging Zaanstad heeft positief gereageerd op het verzoek van de Nederlandse Volleybalbond, om het komende seizoen opnieuw in de vaderlandse eredivisie te spelen. Dit verzoek was gekomen, omdat Reflex zich noodgedwongen moest terugtrekken. De ploeg uit Kampen zag het merendeel van de selectie vertrekken en was niet in staat om vervangers van niveau aan te […]

 • Zaanse talenten op het podium in Ameland beach_ameland

  Erik van der Schaaf (1993) en Kjeld Broekema (1994) hebben in het weekend van 28 en 29 juni op Ameland de stap gemaakt naar de “grote jongens” in het Nederlandse beachvolleybal. In de vaderlandse eredivisie eindigden zij op een welverdiende 3e plek en stonden op het podium naast Richard Schuil, 4e bij Olympische Spelen Londen […]

 • VV Zaanstad krijgt nieuwe website felcitatiesWEBSITE

  Volleybalvereniging Zaanstad krijgt een nieuwe website. Dit is het belangrijkste resultaat van de inventarisatie die Eric Visch van Toewan heeft uitgevoerd omtrent communicatie binnen de vereniging. Hij heeft daarbij goed gekeken naar doelstellingen van de verenigingen en de communicatiemiddelen, die nodig zijn. Toewan grafische communicatie (www.toewan.nl) maakt een uiteenlopend scala van communicatiemiddelen, onder andere logo’s, […]

 • Voorlopige teamindeling Jeugd 2014-2015 Zaanstad_indeling

  Onderstaand volgt de voorlopige teamindeling van de jeugdteams ABC voor de jongens en meisjes van vv Zaanstad. Deze indeling geldt voor het komende seizoen 2014-2015. Wij geven hierbij aan “Voorlopige indeling” omdat we uitgegaan zijn van de leden die t/m vorige week nog als spelend lid bij vv Zaanstad ingeschreven stonden. De indeling is met […]

 • Zaanstad Dames 2: Kampioenen!!! Zaanstad_ds_2_kampioen_2013-2014

  Over het algemeen ben ik niet zo’n fan van maandagochtenden maar deze maandagochtend voelt behoorlijk goed. KAMPIOEN! Wie had dat gedacht aan het begin van het seizoen? Tot en met eind augustus stonden er maar 6 speelsters op papier: Luke, Lara, Lisa, Kayleigh, Masja en Olga. Gelukkig waren Linda en Leonie bereidt om ons uit […]

MENU