head1

Heren 2 wint spannende wedstrijd

We kregen zaterdag de mannen uit Krimpen op bezoek. Vorig jaar is het ons niet gelukt om een potje te winnen tegen krimpen, dus daar werd het maar eens tijd voor. We hadden ook nog het geluk aan onze kant omdat onze coach, Marc Donker, jarig was. De opstelling lijkt misschien een beetje apart voor diegene die ons langer kent, maar het is niet gelogen: Rueben en Barry begonnen als pass loper, Marc en Bas op midden, Jesse op diagonaal en op de libero spot geleend van heren 3 Roel. In het begin kwamen we lichtelijk onder druk te staan maar wisten goed met die druk om te gaan en pakten de eerste set met 25-19.
De service druk lag goed en we hadden al een set te pakken, ook de pass begon beter te worden, echter de mannen van Krimpen begonnen ook beter te spelen en het werd toch nog aardig spannend. Uiteindelijk hebben we toch de set gewonnen met 29-27. De tegenstander was wel erg dichtbij gekomen en voelden dat er toch nog wat te halen viel en dat was ook te merken in de 3e set die we net aan gewonnen hebben met 26-24. Gelukkig onze eerste winst op Krimpen in ongeveer twee jaar. In de 4e set mochten Gijs en Niels na 3 sets “warming up” langs de kant het ook proberen. Krimpen veranderde vrij weinig aan hun opstelling omdat ze al twee keer bijna gewonnen hadden, en dat was ook te merken, wij hadden nog wat opstart foutje terwijl Krimpen rustig door kon walsen waardoor de set met stand van 25-27 naar Krimpen. 3-1 gewonnen is zeker prima.

Deel dit bericht als je het leuk vindt
© VV Zaanstad 2013-2018 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU