head1

Contactpersonen

Bestuur

Voorzitter: Bert Sombroek a.sombroek5@upcmail.nl
Vice voorzitter: Wim van der Weide zaanstad@wimvanderweide.nl
Penningmeester: Kees de Haan c.haan94@upcmail.nl
Secretariaat: Lara Visch info@vvzaanstad.nl
Bestuurslid technische zaken: m.kaaijk@swartetb.nl
Bestuurslid: Frank Lemstra f.lemstra61@gmail.com

Communicatie-adviseur: Eric Visch eric@toewan.nl
Ledenadministratie: Tineke Dekker ledenadmin@vvzaanstad.nl
Wedstrijdsecretariaat: Barry Sombroek a.sombroek5@upcmail.nl

Technische Commissie Senioren:

email: tc@vvzaanstad.nl

Voorzitter: Karin Dekker-Krikke
Contactpersoon dames 1 en2: Bente van der Peet
Contactpersoon dames 3 en 4: Fanny Wegman
Contactpersoon dames 5, 6 en 7: Karin Dekker-Krikke
Contactpersoon heren 2, 3 en 4: Jeroen Nol
Contactpersoon heren 5 en 6: Dick Brekebrede

Jeugdcommissie:

email: jeugd@vvzaanstad.nl

Voorzitter:
Secretariaat:
Wedstrijdsecretariaat: Jan de Haas (Jandehaas49@gmail.com)
Coördinator A-jeugd: Teoman Yilderim
Coördinator B-jeugd: Helen Kaptein
Coördinator C-jeugd: Masja Roovers / Edwin van Rijnsoever
Coördinator CMV-jeugd: Edwin van Rijnsoever/Linda van der Sluis
JC-lid: Ferdy Wever
Coördinator Trainers: Marc Donker

Vertouwenspersonen:

 

 

 

 

 


Jirrin Schut (Dames 1): jirrinschut@gmail.com
Jos Blakenburg (Heren 5):  j.blakenburg@wxs.nl

Zitvolleybal

email: zitvolleybal@vvzaanstad.nl

Contactpersoon: Angelique Kreulen

Website

Stuur je bijdrage naar het webteam: web@vvzaanstad.nl

Wim van der Weide
Tjitske Lemstra
Sandra Smit
Eric Visch 

© VV Zaanstad 2013-2018 - Privacyverklaring - Webdesign & development: Toewan grafische communicatie / Eric Visch
MENU